Alisveris Sepetiniz(1)

Kasaya Git

 

Hakkımızda

Konsolcum.com değerli müşterilerine oyun ve oyun konsolları sektöründeki kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla sunmak üzere  GND Bilişim Sistemleri San. İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.'nin iştiraki olarak kurulmuştur. Ürün gamını sürekli genişleterek değerli müşterilerinin oyun ve oyun konsolları ihtiyaçlarını en uygun fiyatlar ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak karşılamak hedefindedir. 
 
Konsolcum.com olarak internet üzerinden yapılan alışverişlerde en önemli unsurların hızlı teslimat, ekonomik fiyat, kaliteli destek, iletişim araçları ile kolay ulaşılabilirlik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti olduğunun bilinci ile tüm bu beklentileri karşılamaktayız. Türkiye'nin oyun ve oyun konsolları sektöründeki en büyük online alışveriş platformu olarak  tüm dünyadaki gelişmeleri en hızlı şekilde ülkemize arz etmekteyiz.
 

Firma Bilgilerimiz

Kadıköy Mağaza : ( Müşterilerimiz bu adresten direk elden alım ve ödeme yapabilirler. Kadıköyde adresimizi soran müşterilerimizi farklı mağazalara yönlendirmektedirler. Bu sebeple adres tarfini lütfen bizi arayarak alınız : 0216 550 5979)
Adres : Osman Ağa Mah. Başçavuş Sk. No : 8-B KADIKÖY/ISTANBUL
Tel    : 0216 550 59 79
Mail  : destek@gnd.com.tr
 
Banka Hesap Bilgileri  :
Banka           :     Yapı Kredi Bankası
Iban              :     TR 10 0006 7010  0000 0089 0696 83
Şube            :     321 – ŞAİR ARŞİ / İSTANBUL
Hesap No     :     89069683
Ad Soyad     :     GND Bilişim Sistemleri San. İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.

mail adresinizi bize gnderin tm gncel rnler mailinize gelsin.

Facebook Twitter Twitter
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır